Pomáháme na svět chytrým autům

Naučili jsme je, aby sama parkovala a brzdila.
Teď je naučíme i sama řídit.

Valeo ti nabízí ideální prostředí pro rozjezd tvojí kariéry, příležitost pracovat na náročných projektech v mezinárodních týmech s globálním zázemím.

Baví tě se neustále vzdělávat? Ano? Vystudoval jsi nebo právě studuješ některý z technických oborů – strojní, elektro nebo IT? Ano? Jsi schopen/schopna denně komunikovat v angličtině? Ano? Bavila by tě spolupráce s kolegy na jiných pobočkách v zahraniční? Ano? Máš zodpovědný a inovátorský přístup k úkolům? Ano?

5 Ano? Jak to, že u nás ještě nejsi?

Právě tebe a další takové kolegy a kolegyně hledáme do našich týmů ve vývoji a ve výrobě. Normální lidi jako jsme my s vizí a zapálením pro svou práci a moderní automobilové technologie.

Podílej se s námi na vývoji a výrobě aut budoucnosti!

Účastníme se kariérních veletrhů i automobilových akcí.
Pravidelně organizujeme dny otevřených dveří.
Chceš nás poznat osobně? Pak neváhej srovnat svůj diář s tím naším.


Závěrečné práce

Nelam si hlavu se závěrečnou prací. Napiš svou bakalářku, diplomku nebo jakoukoliv jinou práci pod odborným dohledem našich kolegů z vývoje a výroby. Můžeš si vybrat z naší nabídky vypsaných témat nebo navrhnout své vlastní z oblasti automobilového průmyslu.

Seznam témat diplomových prací:
  • Automatizace měření a testování senzoru pro řízení stěračů a světlometů
  • Vytvoření nástroje na automatický výpočet optimálních kapacit skladových lokací u komponentů ve výrobě
  • Vzhledové plastové díly v interiéru osobního auta
  • Systém pro zpracování senzorových dat získaných při komunikaci mezi vozidly
  • Vlastní téma studenta z oblasti nákupu v automobilovém průmyslu
Kontaktujte nás s dotazem na diplomovou práci

Stáž pro studenty v R&D centru v Praze

Valeo R&D Program je víceletý rozvojový program v našem pražském vývojovém centru, kde navrhujeme systémy pro autonomní auta. Program je určen pro studenty magisterského a doktorského stupně studia vysokých škol se zaměřením na strojní inženýrství, elektrotechniku a informační systémy. Jako doktorand získáš smlouvu o spolupráci, budeš pracovat v týmu 3-4 lidí a vytvářet například robotické vozidlo, které slouží jako pohyblivá překážka na našem polygonu pro testování algoritmů na nouzové brzdění nebo pracovat na kompletní přestavbě sériového auta na testovací auto, na kterém budeme testovat naše nové senzory. Časová náročnost projektů je uzpůsobena tak, abys stihl/a plnit povinnosti spojené se studiem. Pro více informací nám pošli své kontaktní údaje a my se s tebou spojíme.


Trainee program ve výrobním závodě Žebrák

Jako student máš možnost spolupracovat již v průběhu studia napříč celým oddělením, získáš cenné know-how a technické zkušenosti. Zúčastníš se spolupráce na vývojových projektech a budeš aktivně používát angličtinu při každodenní komunikaci. Výsledkem této spolupráce může být i příprava tvé diplomové práce. Nabízíme ti dohodu o pracovní činnosti s odměnou 150 Kč/hodinu, maximálně 80 hodin měsíčně, s možnosti pracovní smlouvy na plný úvazek po ukončení studia. Trainee program je otevřen v odděleních výrobních procesů, logistiky, kvality, výroby a údržby.

Inspirativní příběhy absolventů, kteří u nás rozběhli svoji kariéru

Martin Onderka

Martin Onderka

P0 Product Engineer

Martin začínal ve Valeo na trainee pozici v době studia. Na Valeu oceňuje velmi dobré pracovní prostředí a práci s novými technologiemi a postupy a možnost vycestovat. Číst více.

Vojtěch Udatný

Vojtěch Udatný

P1 Industrial Engineer

Vojtěch nastoupil po absolvování školy do Valea do projektového teamu na pozici Indistrial Engineer. Nejzajímavější na jeho práci je to, že je rozmanitá – každý den jej čeká něco nového. Číst více.

Absolventi u nás najdou uplatnění v různých profesích

Počet nalezených pozic: 8

Junior System Engineer - Heating/Cooling for electrical car Praha-Strašnice sekce Práce ve vývoji Práce na plný úvazek
ELEKTROTECHNIK SE ZÁJMEM O ROBOTIKU A PLC Žebrák sekce Práce pro techniky Práce na plný úvazek
Elektrotechnik Rakovník II sekce Práce pro techniky Práce na plný úvazek
Product/System Engineer - Heating/Cooling for electrical car Praha-Strašnice sekce Práce ve vývoji Práce na plný úvazek
Trainee/scripting - Automotive R&D Praha - part time Praha-Strašnice sekce Práce ve vývoji Práce na zkrácený úvazek, Praxe a stáže, Trainee programy
Software Tool Chain Engineer Praha-Strašnice sekce Práce ve vývoji Práce na plný úvazek
SYSTEM TEST ENGINEER Praha-Strašnice sekce Práce ve vývoji Práce na plný úvazek
Trainee Jr. Project Manager - Automotive R&D - part time Praha-Strašnice sekce Práce ve vývoji Práce na zkrácený úvazek, Trainee programy
© 2016 Valeo Created by MenSeek | Powered by LMC