Jsme dodavatelem automobilového průmyslu, partnerem všech automobilek po celém světě. Jako technologická společnost navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k rozvoji autonomního řízení. V našem výzkumném a vývojovém centru v Praze pracuje sedm set inženýrů, špičky v technice a inovacích. Právě ti stojí za nejnovějšími systémy aktivní bezpečnosti aut (ADAS) a autonomního řízení. Co to znamená? Software, hardware inženýři spolu s mechanickými designéry, testovacími a systémovými inženýry vyvíjí systémy pro ochranu posádky a komfort při jízdě. Automatické parkování, autonomní nouzové brzdění, hlídání mrtvého úhlu zrcátek či čtení dopravních značek se rodí a vylepšuje právě díky nim.

Produktový inženýr pro automotive

Lokalita: Strašnice

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Hledáme do týmu šikovného produktového inženýra s celkovou znalostí systému pro vývoj asistenčních systémů aut budoucnosti.

Nový kolega se bude podílet na vývoji systémů využívající nejen ultrazvukové senzory ale i senzory déšť-světlo a radarové senzory.

Co Vás čeká?

  • Častá komunikace se zákazníkem
  • Správa a analýza zákaznických požadavků
  • Design systému a tvorba systémové architektury
  • Návrh funkcí i tvorba specifikace systému
  • Návrh aktivační logiky a podchycení chyb systému
  • Práce v týmu s kolegy z oddělení softwaru, hardwaru, bezpečnosti i testování
  • Prezentace systému zákazníkovi, tvorba reportů

A teď něco o Vás...

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru softwarového inženýrství, informatiky, ITS, elektroniky nebo ekvivalentní obor
  • Zkušenosti v technické oblasti, práce se softwarem, hardwarem, testováním atd.
  • Zájem o auta budoucnosti, asistenční systémy nebo robotiku
  • Dobrá úroveň angličtiny pro komunikaci v rámci mezinárodních týmů
  • Flexibilita při cestování a řidičský průkaz sk. B
  • Znalost nástrojů pro správu požadavků či systémové architektury a znalost procesu vývoje SW jsou výhodou
  • Základní znalost vozidlových sběrnic CAN BUS, Flex Ray, LIN či *Ethernet je výhodou
  • Základní znalost německého jazyka je výhodou

My nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova
  • finanční bonusy závislé na výsledcích týmu / firmy
  • příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době
  • stravenky a kartu Flexi Pass pro volný čas
  • možnost Multisport karty
  • fitness a venkovní sportovní hřiště
  • náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování, pokud bydlíte dále než 20km
  • firemní kantýnu s velkým výběrem i zahraničních specialit
  • dobrou dostupnost přímo na metru A a parkoviště pro zaměstnance
  • osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • široká nabídka akcí pro zaměstnance (hory, voda, výlety)
  • altánek s grilem pro teambuilding
  • slevu na nákup autodílů a příslušenství
  • příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Barbora Kinclova