První výrobní závod Valeo v České republice zajišťuje produkci autoklimatizací. Závod jde vstříc průmyslu 4.0. Není proto výjimkou, že zde naleznete roboty a coboty vedle operátorů. Vlastní lisovna s více než 30 vstřikovacími lisy představuje chloubu celého závodu. Zde vznikají plastové díly klimatizačních jednotek, které se skládají z více než 100 dalších dílů. V roce 2017 jsme rozšířili výrobní aktivitu o kompletní přední masky s aktivní mřížkou chladiče.
Jsme výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu 2021 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již poosmé. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

SSC Finance Process Analyst

Lokalita: Rakovník II

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Co Vás čeká?

  • Podpora uživatelů SAP - modul Finance
  • Podpora uživatelů Itesoft (Invoice Workflow nástroj)
  • Podpora uživatelů v AppEngine
  • Master Data management pro Itesoft
  • Itesoft reporting
  • Testování nových procesů/funkcionalit (SAP, Itesoft, AppEngine)
  • Podpora při nových FI projektech (při rozšiřování existujících závodů, vzniku nového závodu, implementace nového SAP řešení)

A teď něco o Vás...

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru finance podniku, účetnictví, podniková informatika
  • Zkušenost s podvojným účetnictvím v libovolném účetním systému (SAP výhodou)
  • Zkušenost s podporou účetního/controllingového softwaru
  • Zkušenost s libovolným systémem pro oběh/validaci dokladu
  • Schopnost vymýšlet testovací případy
  • Schopnost řešit problémové účetní operace (v SAP systému výhodou)
  • Zájem o implementaci nových FI procesů v propojení s informačním systémem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Chuť nalézat nová řešení, chuť učit se, důslednost

My nabízíme:

  • HO po zapracování
  • 6 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova u vybraných pozic
  • měsíční variabilní bonus závislý na výsledcích týmu a společnosti (max. 1 650 Kč)
  • půlroční odměna (max. 15 000 Kč)
  • příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době
  • kartu Flexi Pass pro volný čas
  • příspěvek na dojíždění po dobu až 6 měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč/měsíc, ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)
  • firemní kantýnu s dotovaným stravným
  • osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • slevu na nákup autodílů a příslušenství

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Hana Krásová