Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postavený v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice.

Jsme výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu 2021 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již poosmé. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Inženýr dodavatelské kvality

Lokalita: Rakovník II

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Co Vás čeká?

  • ​Zodpovědnost za řešení kvalitativních problémů výroby spojených s nakupovanými díly (kompletní PDCA), řízení dodavatelů třídění - ASPO, G&P, Isort
  • Účast na analýzách kvalitativních problémů spolu s inženýry kvality, komunikace 5W2H
  • Sledování PDCA dodavatelů, kontrola a schválení kompletní PDCA v databázi SRM, včetně revize ve výrobě u dodavatele
  • Účast na QRQC (v rámci APU, u dodavatelů), spolupráce na řešení reklamací - interních i s dodavateli
  • Úzký kontakt s dodavateli - reportování technických problémů, výsledků třídění, sledování nápravných opatření, garance včasných odpovědí v souladu s Valeo standardy
  • Vyjednávání s dodavateli při řešení nákladů s nekvalitou a přefakturace těchto nákladů
  • Řízení validace komponentů a jejich uvolnění do výroby (YIS, ISIR)
  • Spolupráce s oddělením projektů, logistiky, nákupu a dalšími

A teď něco o Vás...

  • Zkušenost z oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • Min. SŠ vzdělání, technického směru, základní čtení ve výkresech
  • Velmi dobrá schopnost komunikace (interní i externí)
  • Odolnost proti stresu
  • Logické myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Angličtina na komunikativní úrovni

My nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova u vybraných pozic
  • měsíční variabilní bonus závislý na výsledcích týmu a společnosti (max. 1 650 Kč)
  • půlroční odměna (max. 15 000 Kč)
  • příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době
  • kartu Flexi Pass pro volný čas
  • příspěvek na dojíždění po dobu až 6 měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč/měsíc, ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)
  • firemní kantýnu s dotovaným stravným
  • osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • slevu na nákup autodílů a příslušenství

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Nikola Koníčková