Jsme dodavatelem automobilového průmyslu, partnerem všech automobilek po celém světě. Jako technologická společnost navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k rozvoji autonomního řízení. Své uplatnění u nás najdou špičkoví odborníci, ale i absolventi.

Jste připraveni vypořádat se s výzvou, kterou nám přináší vozidla budoucnosti? Připojte se ke společnosti Valeo a staňte se spolutvůrci mobility zítřka!

HR trainee - personalistika

Lokalita: Strašnice

Typ úvazku: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Jste student/ka a chcete začít svoji kariéru v HR?
Hledáme studenta/tku na plný, nebo zkrácený úvazek do oddělení personalistiky.
Pojďte to zkusit u nás! Mezinárodní prostředí, stabilní a prosperující firma. Stálý management a jasné cíle. To je VALEO!

Co Vás čeká?

  • Zadávání dat do personálních systémů (People Soft, KS System)
  • Personální agenda spojená s životním cyklem zaměstnanců
  • Každodenní komunikace se zaměstnanci v AJ
  • Vedení osobních složek zaměstnanců a zakládání dokumentů do složek
  • Příprava a tisk vstupních karet zaměstnanců
  • Kompletní zaškolení v našich interních systémech

A teď něco o Tobě...

  • Máš zkušenost v administrativě
  • Jsi pečlivá/ý a máš cit pro detail
  • Máš zkušenosti s MS Office
  • Jsi komunikativní a nemáš problém domluvit se anglicky

My nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • Stravenky a flexipassy
  • Home office i flexibilní pracovní dobu
  • Fitko a venkovní hřiště přímo na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění 5% z hrubé mzdy po zkušební době
  • Spoustu dalších benefitů jako: skvělá firemní jídelna – máme vlastní kuchaře, MHD za rohem, firemní parkoviště
  • Skvělý kolektiv, který není klišé - u nás se potkáš s kolegy ze 30ti zemí světa!

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Monika Gregorová