Jsme dodavatelem automobilového průmyslu, partnerem všech automobilek po celém světě. Jako technologická společnost navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k rozvoji autonomního řízení. V našem výzkumném a vývojovém centru v Praze pracuje sedm set inženýrů, špičky v technice a inovacích. Právě ti stojí za nejnovějšími systémy aktivní bezpečnosti aut (ADAS) a autonomního řízení. Co to znamená? Software, hardware inženýři spolu s mechanickými designéry, testovacími a systémovými inženýry vyvíjí systémy pro ochranu posádky a komfort při jízdě. Automatické parkování, autonomní nouzové brzdění, hlídání mrtvého úhlu zrcátek či čtení dopravních značek se rodí a vylepšuje právě díky nim.

HR SPECIALIST- Automotive

Lokalita: Strašnice

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Hledáme kandidáta/kandidátku na pozici HR SPECIALIST (personalista/personalistka), který/á se bude podílet na zpracovávání personálních dokumentů a návazných činností

CO VÁS ČEKÁ?

  • Personální agenda spojená s životním cyklem zaměstnanců (nástupy, výstupy, přestupy mezi odděleními atd.)
  • Zadávání dat do personálních systémů (People Soft, KS System)
  • KAŽDODENNÍ komunikace se zaměstnanci v AJ
  • Vedení osobních složek zaměstnanců
  • Spolupráce na organizaci vízové agendy cizinců
  • Spolupráce na organizaci vstupních školení pro nové kolegy
  • Návrhy a realizace zefektivnění stávajících procesů
  • Analýzy HR dat, příprava reportů, tvorba prezentací

A TEĎ NĚCO O VÁS

  • Uvítáme pracovní zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 - 2 roky / popř. absolventa se zájmem o oblast personalistiky, praxí při studiu a velkou chutí učit se nové věci /
  • Zkušenost s nástupy cizinců mimo EU velká výhoda
  • AJ na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace s našimi zaměstnanci v AJ)
  • Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Znalost MS Office, zejména Excel (základní znalost funkcí Vlookup, SUM, IF etc.), kontingenční tabulky
  • Znalost HR systémů PeopleSoft a KS systém výhodou
  • Znalost Zákoníku práce

Pozice na dobu určitou 2 roky

MY NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelnu, stravenky a flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou, parking pro zaměstnance, fitness a venkovní hřiště, náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování dle lokality nad 20km, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč

Připojte se k nám!

Díky inovační strategii se společnost Valeo stala jádrem tří revolučních oblastí, které zasáhly automobilový průmysl: elektrifikace, autonomní a propojená vozidla a digitální mobilita.
Tyto převraty Valeo dokázalo předvídat, a proto dnes může nabídnout skvělé pracovní příležitosti, včetně těch mezinárodních!
Inovace jsou ve společnosti Valeo poháněny rozmanitostí, jedinečností a energií svého talentu. Chcete poznat nové technologie a zažít dobrodružství? Přidejte se ke společnosti Valeo a jeho 111 600 zaměstnancům ve 33 zemích!
Více informací: https://www.valeo.com

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Zuzana Jakabová