Jsme dodavatelem automobilového průmyslu, partnerem všech automobilek po celém světě. Jako technologická společnost navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k rozvoji autonomního řízení. Své uplatnění u nás najdou špičkoví odborníci, ale i absolventi.

Jste připraveni vypořádat se s výzvou, kterou nám přináší vozidla budoucnosti? Připojte se ke společnosti Valeo a staňte se spolutvůrci mobility zítřka!

Elektrický inženýr - Validace

Lokalita: Strašnice

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Ve vývojovém centru Valeo v Praze navrhujeme klimatizační jednotky do aut již od roku 2002. S rozvojem hybridních a elektrických aut roste i složitost klimatizačního systému ve snaze snížit energetickou náročnost a tím zvýšit dojezd. Proto zde pracujeme na inovativních komponentech jako například elektricky poháněný kompresor klimatizace, vysokonapěťové topné těleso (PTC) nebo klimatizační jednotky s chladivem na bázi CO2. Od roku 2019 má toto oddělení k dispozici zbrusu nové testovací laboratoře včetně unikátní akustické komory.

Co Vás čeká?

  • Ovládání zkušebních a měřících zařízení a počítačových software
  • Realizace různých typů testů během života produktů (DV, PV testy diagnostika testů a zákaznických rozhraní…)
  • Zachycování detekovaných standardů během testů a zajišťění jejich správných popisů
  • Archivace výsledků do databází a zaznamenávání do interních validačních reportů
  • Účast na popisování nezbytného vybavení pro realizaci testů
  • Účast na monitorování testů během sériové výroby
  • Zodpovědnost za testovací akce a jejich výsledky v závislosti na požadavcích a specifikacích zákazníka
  • Zodpovědnost za anylýzu testů/zkoumá výsledky problémů a poruch
  • Zodpovědnost za reportování výsledků a analýz s interními klienty. Udržování stálé produktivity v laboratoři
  • Rozhodování s Project týmem o výkonnosti testů v závislosti na produktu a procesu
  • Upozorňování projektového týmu na neshody v laboratorních metodách.

Co očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vyhlášku 50 §6
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s validací
  • Týmového ducha
  • Orientaci na zákazníka
  • Znalost technických výkresů

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, další placená či neplacená volna, flexibilní pracovní dobu a práci z domova (u pozic, kde je to možné), variabilní finanční bonusy ( měsíční a pololetní, bonus za zlepšení, bonus k pracovnímu či životnímu výročí, bonus za doporučení nového zaměstnance až do výše 40 000 Kč), příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době (ve výši 5% z hrubého platu až do výše 4166 Kč), stravenky a flexi-pasy, příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, firemní kantýnu se širokým výběrem, snadnou dopravu do práce (firemní parkoviště, stanice metra, autobusů i tramvaje), tělocvičnu a relaxační zóny v budově, venkovní sportoviště (football, basketball…), místo na grilování, firemní akce, volné vstupenky do IQ Landie aj.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Soňa Vančová