Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postaven v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11 000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice.
Na 25 výrobních linkách vzniká ročně více než 15 milionů ultrazvukových senzorů do parkovacích asistentů aut, interiérových ovládacích panelů a dešťových senzorů. V roce 2022 rozjedeme i výrobu detekčních kamer pro budoucí autonomní auta.
Jsme výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již posedmé. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Industrial Project Leader

Lokalita: Rakovník II

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Hledáme vedoucího projektu, který se bude podílet na řízení strategie a vývoje industriálních aktivit dešťových senzorů do aut (Rain Light Tunnel sensor).

Co Vás čeká?

  • Odpovědnost za návrh a vývoj procesu montáže a výrobního zařízení, jeho validace, stabilizace a předání do sériové výroby
  • Návrh montážního procesu dle požadavků kvality, zákazníka a platných standardů
  • Respektování časového plánu, rozpočtu, výrobních časů a ukazatelů
  • Spolupráce s R&D (product engineer, mechanical designer) s ohledem na "montovatelnost" výrobku, snižování rizik, produktových Poka Yoke, ...
  • Pravidelná komunikace s mezinárodním projektovým týmem, odděleními výrobních závodů, dodavateli a zákazníky
  • Koordinace aktivit v rámci "Launch" teamu (předsériová logistika, launch kvalita, supervisor, VPS (Valeo production system), methods eng., test & automatization eng.)
  • Koordinace strategie a vývoje industriálních aktivit v rámci RLT platformy (Rain Light Tunnel sensor) v globálním měřítku
  • Odpovědnost za rozvoj industriálních kompetencí RLT platformy
  • Pravidelná komunikace s Valeo managementem
  • Spolupodílení se na krizovém managementu v rámci industrializace RLT platformy
  • Odpovědnost za střednědobé plánování globálních kapacit RLT
  • Koordinace aktivit "Matka-Dcera" RLT s ostatními Valeo závody, kde Rakovník je v pozici "Matky"

A teď něco o Vás...

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Pokročilá znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint)
  • Zodpovědný a aktivní přístup k práci, dobré komunikační schopnosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalost čtení výkresů, kusovníků (3D prohlížeč)
  • Znalost základních procesních metod : FMEA, PDCA, FTA, VSA, Poka Yoke
  • Ochota cestovat (hlavně Německo) a učit se nové věci

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Osobní rozvoj a kariérní plán díky odborným školením a jazykovým kurzům

Nadstandardní balík benefitů zahrnující:

  • 6 týdnů dovolené a další placená a neplacená volna (např. pro rodiče)
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova u vybraných pozic
  • Firemní jídelnu s dotovaným stravným
  • Flexipassy pro volný čas
  • Další finanční bonusy a příplatky (měsíční, pololetní, osobní ohodnocení, při pracovních a životních výročích, za zlepšení, za doporučení nového zaměstnance (až do výše 20 000 Kč), za pracovní pohotovost či dlouhodobé zastupování kolegy...)
  • Podporu mobility - náhradu výdajů na dojíždění (firemní autobus nebo příspěvek na dojíždění po dobu až 6ti měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč/měsíc), ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době (max. 4 166 Kč/měsíc)

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Nikola Koníčková