Jsme dodavatelem automobilového průmyslu, partnerem všech automobilek po celém světě. Jako technologická společnost navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k rozvoji autonomního řízení. Valeo Podbořany se řadí mezi nejmladší Valeo závody v České republice. Vyrostl nejdříve pod jménem německé značky FTE. Na konci roku 2017 se závod stal důležitou součástí skupiny Valeo. Vyvíjíme a vyrábíme zde komponenty pro brzdovou a spojkovou hydrauliku.
Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 28 dní volna nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Testovací technik

Lokalita: Hlubany

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

ROZŠIŘUJEME TÝM!

Co Vás čeká?

  • Příprava a montáž dlouhodobých/funkčních zkoušek na zkušebním stavu
  • Definice rozsahu zkoušek a postupu při řešení problémů
  • Samostatné plánování a objednávání zkušebních vzorků a přípravků
  • Analýzy a zkoušky dílů z provozu, po zkouškách, vypracovávání zpráv z analýz a zkoušek

Jaké jsou naše požadavky na uchazeče?

  • Pozitivní vztah k technice
  • Chuť rozšiřovat své dovednosti:
  • * manuální (při instalaci zkoušek a analýzách dílů)
  • * při práci s počítačem (znalost práce s PC, MS Office vítána)
  • * v komunikaci a týmové spolupráci
  • Soustředěný pracovní výkon, postupné učení a zvyšování kompetencí
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Angličtina je oficiálním jazykem společnosti Valeo. Pokud ale vládnete dobrou Němčinou, uplatníte její znalost u nás také.

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 8 dní osobního volna navíc (tedy celkem 28 dní ročně), flexibilní pracovní dobu a práci z domova (u pozic, kde je to možné), variabilní finanční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, stravenky, příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, firemní kantýnu

Co dále?

Pokud za sebou již nějakou pracovní zkušenost máte, podělte se o ni s námi.
Můžete být i absolvent s ještě mokrým maturitním vysvědčením. Co budete u nás potřebovat umět, Vás postupně rádi naučíme.
Máte za sebou máte zkušenost s vyšším vzděláním? Vaše výhoda.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Berta Štěpánová