Jsme dodavatelem automobilového průmyslu, partnerem všech automobilek po celém světě. Jako technologická společnost navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k rozvoji autonomního řízení. V našem výzkumném a vývojovém centru v Praze pracuje sedm set inženýrů, špičky v technice a inovacích. Právě ti stojí za nejnovějšími systémy aktivní bezpečnosti aut (ADAS) a autonomního řízení. Co to znamená? Software, hardware inženýři spolu s mechanickými designéry, testovacími a systémovými inženýry vyvíjí systémy pro ochranu posádky a komfort při jízdě. Automatické parkování, autonomní nouzové brzdění, hlídání mrtvého úhlu zrcátek či čtení dopravních značek se rodí a vylepšuje právě díky nim.

Talent Acquisition Coordinator

Lokalita: Strašnice

Typ úvazku: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

V současné době hledáme nového člena na částečný úvazek, který by chtěl rozšířit náš Talent Acquisition Team. Talent Acquisition Coordinator bude zodpovědný za organizování pohovorů a komunikaci s případnými zaměstnanci.

Co Vás čeká?

Na pozici Talent Acquisition Coordinator budete součástí náborového oddělení v Praze a budete pomáhat hiring manažerům naplnit HR potřeby svých týmů.

  • Organizování pohovorů s lokálními i zahraničními kandidáty
  • Komunikace s kandidáty během celého náborového procesu a podpora recruitera
  • Práce v našem interním HR systému a jeho aktualizace
  • Zveřejňování pracovních nabídek na sociálních médiích
  • Administrativní práce - objednávky, příprava podkladů pro reporty, podpora recruitera
  • Další ad hoc úkoly na základě aktuálních HR potřeb (účast na Veletrzích pracovních příležitostí, Smart Cars Day a další brand eventy)

A teď něco o Vás...

  • Máte výborné organizační dovednosti, schopnost určovat si priority a zvládat v dynamickém prostředí několik pracovních úkolů najednou.
  • Jste komunikativní, zodpovědný, pečlivý člověk se smyslem pro detail a cítíte se dobře v roli administrativní podpory. Budete zodpovídat za to, že se ke všem (hiring manažerům, recruiterům i kandidátům) dostanou správné informace a schůzky budou skvěle naplánované.
  • Jste proaktivní, nedělá vám problém zjistit si potřebné informace a případně přijít s vhodným řešením
  • Vaše Aj je na pokročilé úrovni (slovem i písmem) i s ohledem na některé anglicky mluvící kandidáty či kolegy a Čj na úrovni rodilého mluvčího. Budete mít na starosti korektury inzerátů a textů v českém i anglickém jazyce.
  • Předchozí zkušenosti na pozici Talent Researcher nebo Talent Admin, znalost Google aplikací, interních databázových systémů, sourcingových a náborových strategií jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Vše vás zaučíme.

My nabízíme:

Jsme připraveni vám nabídnout zkrácený až plný úvazek (6-8 hod/denně), pružnou pracovní dobu s pevnou pracovní dobou 9:00 - 14:30 hod. Zbytek času si můžete rozvrhnout podle vlastních potřeb. Naše společnost standardně nabízí 2 dny v týdnu možnost práce formou home office. Tato pozice je proto velmi vhodná pro rodiče a všechny, kteří hledají work-life balance.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Berta Štěpánová