Jsme dodavatelem automobilového průmyslu, partnerem všech automobilek po celém světě. Jako technologická společnost navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k rozvoji autonomního řízení. V našem výzkumném a vývojovém centru v Praze pracuje sedm set inženýrů, špičky v technice a inovacích. Právě ti stojí za nejnovějšími systémy aktivní bezpečnosti aut (ADAS) a autonomního řízení. Co to znamená? Software, hardware inženýři spolu s mechanickými designéry, testovacími a systémovými inženýry vyvíjí systémy pro ochranu posádky a komfort při jízdě. Automatické parkování, autonomní nouzové brzdění, hlídání mrtvého úhlu zrcátek či čtení dopravních značek se rodí a vylepšuje právě díky nim.

Accounting and Finance team support - part time

Lokalita: Strašnice

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek

Hledáme studenty ekonomického směru jako podporu pro náš finanční tým.

Co Vás čeká?

  • Správa faktur a dalších dokumentů
  • Kontrola a schvalování cestovních výdajů
  • Kontrola vystavených faktur
  • Hledání a vysvětlování odchylek
  • Příprava zpráv, reportů a analýz včetně jejich prezentování
  • Vytváření projektů v SAPu
  • Příprava podkladů pro závěrkové operace
  • Podpora týmu controllingu a ad-hoc úkoly

A teď něco o Vás...

  • Plynulá znalost českého jazyka, pokročilá znalost angličtiny
  • Velmi dobrá znalost MS Excel (pokročilé funkce, kontingenční tabulky)
  • Časová flexibilita (práce na DPČ)
  • Pozice je ideální pro studenty 4. či 5. ročníku VŠ ekonomického směru
  • Zkušenost v oblasti controllingu či účetnictví výhodou
  • Znalost SAPu výhodou

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, další placená či neplacená volna, flexibilní pracovní dobu a práci z domova (u pozic, kde je to možné), variabilní finanční bonusy ( měsíční a pololetní, bonus za zlepšení, bonus k pracovnímu či životnímu výročí, bonus za doporučení nového zaměstnance až do výše 40 000 Kč), příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době (ve výši 5% z hrubého platu až do výše 4166 Kč), stravenky a flexi-pasy, příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, firemní kantýnu se širokým výběrem, snadnou dopravu do práce (firemní parkoviště, stanice metra, autobusů i tramvaje), tělocvičnu a relaxační zóny v budově, venkovní sportoviště (football, basketball…), místo na grilování, firemní akce, volné vstupenky do IQ Landie aj.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Jana Prchalová