Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postaven v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11 000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice.
Na 25 výrobních linkách vzniká ročně více než 15 milionů ultrazvukových senzorů do parkovacích asistentů aut, interiérových ovládacích panelů a dešťových senzorů. V roce 2022 rozjedeme i výrobu detekčních kamer pro budoucí autonomní auta.
Jsme výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již posedmé. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

MES ENGINEER

Lokalita: Rakovník II

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Do našeho týmu v Rakovníku hledáme PROCESS MES ENGINEERA, který se bude podílet na implementaci MES (Manufacturing Execution System).

Co Vás čeká?

  • Budete klíčová osoba v týmu pro implementace projektu MES (Manufacturing Execution System, od návrhu data formátu, vývoj rozhraní, dokumentace, testování až po finální akceptaci
  • Vypracování obecných specifikací, podrobných specifikací, specifikací funkčních požadavků a dokumentace k validaci pro implementaci MES
  • Nastavování MES a výrobní IT nástroje/aplikace (OPC)
  • Zavádění procesů pro sběr dat z výroby a návrh/vývoj rozhraní mezi systémem MES a plánovacím systémem (eBTT)
  • Vývoj aplikací pro jednoduché třídění dat a hlášení výsledků výroby

A teď něco o Vás...

  • Vzdělání v oblasti výpočetní techniky - SŠ s praxí nebo VŠ
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s programováním alespoň v jednom z následujících jazyků C, Visual Basic, Python, Java.
  • Orientace na kvalitu, vysoká úroveň motivace
  • Schopnost učit se novým věcem, analytické myšlení, odolnost vůči stresu
  • Zkušenosti s testováním elektroniky výhodou
  • Zkušenosti s roboty, PLC a kamerovými systémy výhodou

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Osobní rozvoj a kariérní plán díky odborným školením a jazykovým kurzům

Nadstandardní balík benefitů zahrnující:

  • 6 týdnů dovolené a další placená a neplacená volna (např. pro rodiče)
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova u vybraných pozic
  • Firemní jídelnu s dotovaným stravným
  • Flexipassy pro volný čas
  • Další finanční bonusy a příplatky (měsíční, pololetní, osobní ohodnocení, při pracovních a životních výročích, za zlepšení, za doporučení nového zaměstnance (až do výše 20 000 Kč), za pracovní pohotovost či dlouhodobé zastupování kolegy...)
  • Podporu mobility - náhradu výdajů na dojíždění (firemní autobus nebo příspěvek na dojíždění po dobu až 6ti měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč/měsíc), ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době (max. 4 166 Kč/měsíc)

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Nikola Koníčková