Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Naším cílem je zvyšování bezpečnosti a ekologičnosti automobilismu.
Valeo v Žebráku je moderní výrobní závod, který vznikl v roce 2001. Je výrobcem výparníků určených pro montáž do klimatizací osobních i nákladních automobilů.

KONSTRUKTÉR

Lokalita: Žebrák

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Z důvodu okolností posledních dnů a týdnů ( COVID-19) a následného rozhodnutí managementu Valea, kdy zdraví je na prvním místě, byl momentálně pozastaven nábor a přijímání nových zaměstnanců na některé pozice. Nyní lze stěží předvídat, kdy bude přijímání nových zaměstnanců obnoveno. Přesto Vás prosíme o zaslání Vašeho životopisu, abychom Vás mohli kontaktovat, jakmile to situace umožní.

Děkujeme za pochopení.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Produktový inženýr, který budete mít na starosti vývoj produktů (výparníků nebo chladičů baterií) dle specifikací zákazníka a zastřešení technického a funkčního řešení.

Co Vás čeká?

  • Řídit realizaci výkresů výparníků/chladičů baterií, komponentů, prototypů (objednávání prototypových komponentů)
  • Řídit laboratorní požadavky a vyhodnocovat data po testování
  • Zpracovávat a vyhodnocovat technická data a aktualizovat technické standardy
  • Analyzovat technické požadavky zákazníka
  • Prezentovat technická řešení u zákazníka/dodavatele
  • Aplikovat standardní řady výparníků/chladičů baterií a adaptovat je na zákaznické požadavky s vyhodnocením rizik spojených se specifikacemi
  • Spolupracovat s konstruktéry během tvorby 3D modelů a 2D výkresů / Vytvářet 3D modelů a 2D výkresů
  • Předcházet rizikům během vývoje za použití nástrojů kvality jako je FMEA, DOE apod.
  • Definovat plán validace a respektovat milníky projektu
  • Porozumět a definovat výkresů dle požadavků GD&T( ISO kótování a tolerance)

A teď něco o Vás...

  • SŠ, VŠ technického smšru
  • Znalost CAD
  • Znalost termálních systémů výhodou
  • Min. 2 - 3 roky praxe na obdobné pozici (v automotive výhodou)
  • Plynulá angličtina - min. úroveň B2 (další jazyk výhodou)
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Organizační schopnosti, přizpůsobivost (řízení změn), dynamická osobnost, rozhodnost
  • Týmová spolupráce, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup

My nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelna, stravenky a flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou, parking pro zaměstnance, fitness a venkovní hřiště, náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování dle lokality nad 20km, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po roce u nás, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč

Připojte se k nám!

Díky inovační strategii se společnost Valeo stala jádrem tří revolučních oblastí, které zasáhly automobilový průmysl: elektrifikace, autonomní a propojená vozidla a digitální mobilita.
Tyto převraty Valeo dokázalo předvídat, a proto dnes může nabídnout skvělé pracovní příležitosti, včetně těch mezinárodních!
Inovace jsou ve společnosti Valeo poháněny rozmanitostí, jedinečností a energií svého talentu. Chcete poznat nové technologie a zažít dobrodružství? Přidejte se ke společnosti Valeo a jeho 111 600 zaměstnancům ve 33 zemích!

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Tereza Zikmundová