Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postaven v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11 000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice.
Na 25 výrobních linkách vzniká ročně více než 15 milionů ultrazvukových senzorů do parkovacích asistentů aut, interiérových ovládacích panelů a dešťových senzorů. V roce 2022 rozjedeme i výrobu detekčních kamer pro budoucí autonomní auta.
Jsme výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již posedmé. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Technical Manager

Lokalita: Rakovník II

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Do našeho týmu hledáme zkušeného manažera, který by se podílel na vzniku ultrazvukových prakovacích senzorů.

Co Vás čeká?

  • Vedení týmu inženýrů automatizace a testování a úzká spolupráce s vedoucím industrializace
  • Zastřešení vývoje a výroby end-of-line testeru až po jeho validaci pro sériovou výrobu
  • Spolupráce na výběrovém řízení dodavatele
  • Specifikace montážní linky, dohled nad jejím vývojem a zapojením do seriové výroby
  • Řízení efektivity týmu a stanovení standardů kvality
  • Rozvoj odborné způsobilosti svého týmu a každého jednotlivce

A teď něco o Vás...

  • Zkušenost s vedením týmu
  • Znalost programování C/C++/NI-LAbWiew CVI,TestStand/Visual Basic
  • Znalost automotive protokolů CAN/LIN, RS232, IP network, network protokol (FTP,NTP, …)
  • Praxe a orientace v technických schématech a výkresech (elektro, pneu, mechanika)
  • Školení vyhláška 50 § 6+
  • Analytické myšlení, znalost nástrojů kvality (PDCA, FMEA, ISHIKAWA, PARETO analýzy)
  • Řidičský průkaz
  • Komunikativní angličtina slovem i písmem

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Osobní rozvoj a kariérní plán díky odborným školením a jazykovým kurzům

Nadstandardní balík benefitů zahrnující:

  • 6 týdnů dovolené a další placená a neplacená volna (např. pro rodiče)
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova u vybraných pozic
  • Firemní jídelnu s dotovaným stravným
  • Flexipassy pro volný čas
  • Další finanční bonusy a příplatky (měsíční, pololetní, osobní ohodnocení, při pracovních a životních výročích, za zlepšení, za doporučení nového zaměstnance (až do výše 20 000 Kč), za pracovní pohotovost či dlouhodobé zastupování kolegy...)
  • Podporu mobility - náhradu výdajů na dojíždění (firemní autobus nebo příspěvek na dojíždění po dobu až 6ti měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč/měsíc), ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době (max. 4 166 Kč/měsíc)

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Nikola Koníčková