Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Naším cílem je zvyšování bezpečnosti a ekologičnosti automobilismu.
Valeo v Žebráku je moderní výrobní závod, který vznikl v roce 2001. Je výrobcem výparníků určených pro montáž do klimatizací osobních i nákladních automobilů.

Productivity Buyer

Lokalita: Žebrák

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Právě hledáme do našeho týmu v Žebráku NÁKUPČÍHO! Jsme špičkovým výrobcem výparníků pro automotive. V naší společnosti zároveň máte nepřeberné možnosti kariérního růstu na různých pozicích. Pokud Vás to zaujalo, čtěte dále...

Co Vás čeká?

  • Zavádění dodavatelů do projektů k optimalizaci materiálových nákladů projektu a investic nástrojů s důrazem na zavedení komoditní strategie v jednotlivých projektech
  • Úspěšné zavádění nových komponentů do předsériové a sériové výroby
  • Komunikace s dodavateli komponentů
  • Reprezentování projektového týmu ve vztahu k dodavatelům
  • Zajištění profitability projektu

A teď něco o Vás...

  • SŠ,VŠ
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Technický background výhodou
  • 3 roky praxe z nákupu ve výrobní společnosti
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost přesvědčit a argumentovat
  • Důsledná práce s dokumenty, SAP a interními databázemi
  • Flexibilita, orientace na výsledek a time management

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • 6 týdnů dovolené a možnost dalšího neplaceného volna
  • Zaměstnanecký autobus zdarma nebo příspěvek na dojíždění 3Kč/km (max. 6 000 Kč/měsíc)
  • Dotované stravné ve firemní kantýně
  • Půlroční bonus formou Cafeterie (flexipassy v hodnotě 20 000 Kč/ročně)
  • Příspěvek 1200 Kč/měsíc na jazykové kurzy, příspěvek na penzijní pojištění po zkušební době (do výše 5% z hrubé měsíční mzdy – až 4 166 Kč/měsíčně)
  • Řadu společenských akcí (Novoroční večírek, sportovní aktivity aj.)
  • Individuální rozvojový plán

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Tereza Zikmundová