Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Naším cílem je zvyšování bezpečnosti a ekologičnosti automobilismu.
Valeo v Žebráku je moderní výrobní závod, který vznikl v roce 2001. Je výrobcem výparníků určených pro montáž do klimatizací osobních i nákladních automobilů.

R&D PRODUKTOVÝ INŽENÝR

Lokalita: Žebrák

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Produktový inženýr, který budete mít na starosti vývoj produktů (výparníků nebo chladičů baterií) dle specifikací zákazníka a zastřešení technického a funkčního řešení.

Co Vás čeká?

  • Řídit realizaci výkresů výparníků/chladičů baterií, komponentů, prototypů (objednávání prototypových komponentů)
  • Řídit laboratorní požadavky a vyhodnocovat data po testování
  • Zpracovávat a vyhodnocovat technická data a aktualizovat technické standardy
  • Analyzovat technické požadavky zákazníka
  • Prezentovat technická řešení u zákazníka/dodavatele
  • Aplikovat standardní řady výparníků/chladičů baterií a adaptovat je na zákaznické požadavky s vyhodnocením rizik spojených se specifikacemi
  • Spolupracovat s konstruktéry během tvorby 3D modelů a 2D výkresů / Vytvářet 3D modelů a 2D výkresů
  • Předcházet rizikům během vývoje za použití nástrojů kvality jako je FMEA, DOE apod.
  • Definovat plán validace a respektovat milníky projektu
  • Porozumět a definovat výkresů dle požadavků GD&T( ISO kótování a tolerance)

A teď něco o Vás...

  • Znalost CAD
  • Znalost termálních systémů výhodou
  • Min. 2 - 3 roky praxe na obdobné pozici (v automotive výhodou)
  • Plynulá angličtina - min. úroveň B2 (další jazyk výhodou)
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Organizační schopnosti, přizpůsobivost (řízení změn), dynamická osobnost, rozhodnost
  • Týmová spolupráce, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup

My nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelna, stravenky a flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou, parking pro zaměstnance, fitness a venkovní hřiště, náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování dle lokality nad 20km, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po roce u nás, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč

Připojte se k nám!

Díky inovační strategii se společnost Valeo stala jádrem tří revolučních oblastí, které zasáhly automobilový průmysl: elektrifikace, autonomní a propojená vozidla a digitální mobilita.
Tyto převraty Valeo dokázalo předvídat, a proto dnes může nabídnout skvělé pracovní příležitosti, včetně těch mezinárodních!
Inovace jsou ve společnosti Valeo poháněny rozmanitostí, jedinečností a energií svého talentu. Chcete poznat nové technologie a zažít dobrodružství? Přidejte se ke společnosti Valeo a jeho 111 600 zaměstnancům ve 33 zemích!

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Kontakt

VALEO ČESKÁ REPUBLIKA
Tereza Zikmundová